BE alergenų

Sveika mityba. Skanus gyvenimo būdas be alergenų

Hipoalerginė dieta: dieta, sveika mityba, mityba be alergenų, o gal tiesiog gyvenimo būdas? 

Hipoalerginė dieta | Viskas BE
Hipoalerginė dieta | Viskas BE

Manoji draugystė su hipoalergine dieta prasidėjo griežtu apibūdinimu dieta, dažnu palydovu - alkio jausmu ir baime suvalgyti kažką naujo. Pažįstamas jausmas? 

Apšilus kojas, kai alergenų sąrašas ir laikymasis jo gairių suveikė, kitaip tariant mūsų poną kūdikį paliko nepageidaujamos alerginės reakcijos -  atsirado daugiau pasitikėjimo savimi eksperimentuoti prisijaukinant naujus ir, sakyčiau, sveikesnius mitybos įpročius. 

Susiformavus įpročiui pildyti maisto dienoraštį, įvaldžius įgūdį skaityti maisto produktų etiketes, palengva gimė ir naujas kasdienių maisto produktų krepšelis, kuriame dominavo maisto produktai be alergenų

Viskas be alergenų
Viskas be alergenų

Šiek tiek fantazijos, atkaklumo bei pastangų ieškant hipoalerginei dietai draugiškų patiekalų - ir vuolia, virtuvėje apsigyveno naujų gardžių patiekalų receptai ar senų, gerų, žinomų, pačių mylimiausių patiekalų receptų naujosios versijos

Mitybos racionas plėtėsi, formavosi nauji mitybos įpročiai, o naujoji palydovė hipoalerginė dieta iš griežto apibūdinimo "dieta" palypėjo laipteliu aukščiau ir patapo gerokai švelnesniu ir maloniu terminu sveika mitybagyvenimo būdas.

Ar gyvenimo būdas, kuriame karaliauja sveika mityba be alergenų gali būti skanus? TAIP! 

Ir tai tikrai ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, o štai privalumų atradus naujuosius įpročius - labai daug!

Naujausi įrašai 


Receptai | Maisto produktai - atradimai | Patarimai turtingai virtuvei | Apžvalgos

Nepraleisk naujausių įrašų!

Kaip gimė tinklaraštis Viskas BE? Su kokiais iššūkiais teko susidurti ir, tikiu, susiduria dažna mama?

Tinklaraštis Viskas BE | Asmeninis archyvas
Tinklaraštis Viskas BE | Asmeninis archyvas

Viskas BE - skanus gyvenimo būdas be alergenų!