E-parduotuvė

Elektroninė knyga. Meniu idėjų gidas

Alergija maistui, maisto netoleravimas, hipoalerginė dieta? Patiekalai be kiaušinių, be pieno produktų, be kviečių, be gliuteno, be sojos, o gal BE VISKO? Ši elektroninė receptų knyga tuomet tikrai TAU:


JOJE RASI:

  • Receptai be alergenų: pusryčiai, rimti patiekalai, užkandžiai, desertai.
  • Produktai - alternatyvos didiesiems alergenams, gidas kur įsigyti.
  • Parduotuvės, kuriose randami produktai ar gaminiai be alergenų.
  • Naudingos atmintinės gyvenimo būdui be alergenų. 
  • Mini, Midi, Maxi versijos pasirinkimui!
  • Versijos standartinė (be didžiųjų alergenų: pieno produktų, kiaušinių, kviečių ar net gliuteno, sojos) ir individuali (be jūsų sužymėtų alergenų) pasirinkimui. 
  • Kaip užsakyti individualią versiją? Užsakant pasirinktą gidą žemiau (mini, midi ar maxi), užsakymo formoje pažymėkite "individualus" ir sužymėkite vengiamus produktus. Maisto produktų krepšelio asistentas: sudaromas receptų ir maisto produktų rinkinys pagal sužymėtus alergenus.

Kaina:

30

Eur

ID:

gmini

Kaina:

45

Eur

ID:

gmidi

Kaina:

70

Eur

ID:

gmaxi


Kuo skiriasi mini, midi, maxi? Lentelė žemiau.

Atmintinė - dovana!Elektroninė knyga - nemokamai. Visą balandžio mėnesį - įsigyjant bet kurią paslaugą, atmintinė "25 būdai pakeisti kiaušinį" dovanų!

Elektroninė knyga "Meniu idėjų gidas". Kas ją sudaro?

Kitos paslaugos

Konsultacija

Vengiamų produktų grupės, kaip rinktis alternatyvas, kur ieškoti maisto produktų kasdieniam krepšeliui, kaip skaityti maisto produktų etiketes ir kt. klausimai.

Trukmė: iki 90 min.

Kaina: 50 Eur

Dovanų čekis

Jei užklupo alergija maistui, hipoalerginė dieta, išsamus atsakymas į klausimą "o ką dabar valgyti?" bus neįkainojama dovana!


Kaina: pasirinktinai

Narystė

Meniu idėjų gidas online: nuolat auganti receptų be alergenų knyga, produktų duomenų bazė, naudingos atmintinės, straipsniai,  partnerių pasiūlymai. 


Kaina: nuo 29.99 Eur

Kita

Norite paklausti ar neradote ko ieškote? O gal aktuali tik dalis meniu idėjų gido, konkretus receptas ar kita? Susisiekime.

Jūsų atsiliepimaiAčiū, kad pasirinkote VISKAS BE maisto produktų krepšelio asistentą!