Narių zona

Vieta, kur visada kvepia gardžiais kepiniais, virtuvė turtinga skaniais ir lengvais paruošiamais patiekalais, o šaldytuve - platus pasirinkimas skanių ir įvairių produktų, ir visai nesvarbu, kas jūsų alergenas, kiek ir  kokių produktų vengiate!


Puslapio turinys pasiekiamas tik registruotiems nariams. Norėdami tęsti, prisijunkite arba prisiregistruokite. 

Kaip tapti nariu? Išsami informacija žemiau.


Naujo nario registracija

Prisijunkite prie augančios Viskas BE bendruomenės!

Narystės kaina ir privilegijos - žemiau.

Prisijungimas

Kaip atsirado ši narių erdvė ir VISKAS BE leidiniai?

Vieną dieną, gimus dukrai, mūsų namus aplankė alergija maistui, o su ja ir hipoalerginė dieta. Griežta, negailestinga, manajame šaldytuve palikusi vos 5 produktus. Susikurti maisto racioną iš naujo buvo tikras iššūkis, vertas knygos puslapių. 

Būtent šiuos puslapius ir rasite erdvėje nariams - visus atsakymus, atradimus ir skanias akimirkas beprisijaukinant gyvenimo būdą be alergenų. 

Prisijaukinau ir netgi pamėgau. Ir esu tikra, kad su narių erdvėje esančiu ABC prisijaukinti ir susikurti mylimą maisto produktų krepšelį iš naujo gali bet kas!


Saugiai skanių akimirkų linkėdama, 

Joana


Erdvėje nariams


Čia tikrai nepritūks skanių idėjų gardžiausiems desertams BE VISKO, lengvai paruošiamiems pietums ar vakarienei, savo originalumu nustebisiančiai net ir gurmaną! 

Už gardžiai kvepiančią namų virtuvę, skanius ir sveikus užkandžius, gardžius desertus BE VISKO ir net puodelį kakavos be kakavos. Tik skanus gyvenimo būdas, ir visai nesvarbu, kas yra jūsų alergenas ir kokių bei kiek produktų vengiate!


Erdvėje nariams

Receptų knyga 

Receptai alergiškiems: daugybė skanių ir sveikų idėjų pusryčiams, rimtiems patiekalams,  užkandžiams ir gardžiausiems desertams (60+ receptų ir nuolat pildoma!). VISKAS BE: pieno produktų, kiaušinių, kvietinių miltų (ar gliuteno), sojos produktų, riešutų ir kitų alergenų.

Produktai

Kuo pakeisti vengiamus maisto produktus ar jų grupes?

Produktai alergiškiems - temomis sukataloguotos alternatyvos dažniausiems alergenams (pieno produktų, kiaušinio pakaitalai, rekomendacijos kuo pakeisti tipinę duoną ir kt). Rodyklė, kur apsipirkti.

Naudinga

Naudingos atmintinės virtuvei be alergenų online ar atsisiuntimui PDF. Aktualūs interviu, straipsniai, įrašai, kita naudinga informacija gyvenimo būdui be alergenų. 

Nuolaidos ir pasiūlymai

Tinklaraščio bei partnerių nuolaidos, pasiūlymai ir net dovanos Viskas BE bendruomenės nariams.

Narystės kaina

    Narių skaičius ribotas.

Kaip tapti nariu

  • Spausti žemiau esantį mygtuką "Pirkti" ir pasirinkti pageidaujamą narystės laikotarpį.
  • Užpildyti nario registracijos anketą . Narystė bus aktyvuota per 1 d.d. po gauto mokėjimo.

Nuolaidos ir pasiūlymai nariams

Apie naujas nuolaidas ir pasiūlymus nariai kas mėnesį informuojami naujienlaiškiu.