Receptų knyga socialiniuose tinkluose

12/26/2020

Nustebsite kiek įprastų patiekalų galima pagaminti neįprastai, tai yra nenaudojant tipinių ingredientų, tokių kaip pieno produktai, kiaušiniai ar kviečių produktai.

O ar žinote, kad mityba be alergenų labiau artima veganiškiems mitybos įpročiams? Taip taip, jums nebūtina atsisakyti mėsos, jeigu ją mėgstate, bet veganų patiekaluose nerasite ir pagrindinių alergenų, tokių kaip pieno produktai, kiaušiniai. Mano hipoalerginės dietos atradimas - veganiškas desertas. Juose paprastai nėra tipinių alergenų, o skoniai - naujas pažinimas, kuriam taikliai tinka apibūdinimas, norint kažką surasti, reikia kažką prarasti.

Jau ne kartą dalyvavau bendroje akcijoje instagram socialiniame tinkle pavadinimu #veganiskasavaite, kur ne tik aš, bet ir daugybė talentingų maisto tinklaraštininkių kūrė patiekalų receptus būtent be didžiųjų alergenų. Kiek nuostabių patiekalų čia gimė!

Čia rasite daugybę patiekalų iš avižų, didelę receptų puokštę skirtą šventiniam žiemos stalui. Šis # nuolat pildomas ir atnaujinamas įvairiais teminiais patiekalais.

Užsukite, gal rasite čia savo desertą be alergenų!

Instagram -> #veganiskasavaite