Ryga, Golden Coffee. Skanus atradimas senamiesčio širdyje

07/18/2021

Ryga - man trasi antrieji namai. Kadangi esu kilusi iš Biržų, artimiausias didmiestis, taip pat ir pajūrys Latvijoje - Ryga ir Jūrmala mylimi miestai nuo vaikystės. 

Kur skaniai pavalgyti su mažąja mūsų šeimos nare, t.y., kad būtų ne tik skanu, platesnis pasirinkimas ir dar be alergenų - teko prisijaukinti Rygos senamiestį iš naujo. Buvo nemažai ir nusivylimų, bet ši apžvalga apie aptiktą restoraną, kuris vertas rekomendacijos. Ir ne tik dėl gana plataus pasirinkimo be didžiųjų alergenų, bet apskritai patrauklaus ir įdomaus meniu tiems, kas neriboja savo mitybos raciono. 

Vieta, aptarnavimas

Jaukus skersgatviukas visai šalia senamiesčio, graži supanti atmosfera, visai šalia senamiesčio šurmulys. Malonus personalas, greitas aptarnavimas. 

Meniu be alergenų

Nors meniu alergenai ir nesužymėti, su personalo pagalba visai greitai atradome tai, kas tinka mums visiems trims. Ragavome avienos dešreles su bruknių padažu, tradicinį kiaulienos šašlyką. Mažųjų laimė restoranuose - gruzdintos bulvytės, kaip be jų. Privalumas ne tik didelės porcijos, bet ir skanios, įvairios daržovės lėkštėse. 

Nevengiantiems alergenų - meniu paliko įspūdį rinkiniai dviems ir daugoiau asmenų, kuriuose mėsainiai, picos gabalėliai, bulvytės. Ant staliukų aplink mus šie rinkiniai dominavo, neabejoju, tai vienas šios restoranų skanių ir išskirtinių "kabliukų" savo meniu. 

Kaina

Turint omenyje, kad tai pats senamiestis - kaina pasirodė gana nedidelė, turint omenyje ir porcijų dydį. Aplinkiniuose restoranuose teko patirti nusivylimų ir didesne kaina, tad dviguba rekomendacija šiam restoranui. 

Mes sugrįšime!


Kaip surasti:

GOLDEN COFFEE

Kungu iela 7/9, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija