Senasis Nemunas, Druskininkai

06/27/2021
Avienos troškinys su daržovėmis | Senasis Nemunas
Avienos troškinys su daržovėmis | Senasis Nemunas

Druskininkuose, beieškant meniu be alergenų, turėjome ir gerų patirčių, ir ne visai. Kadangi svečiavomės ilgąjį vasaros savaitgalį, ir eilėse teko pastovėti laukiant vietos prie staliuko, visgi Druskininkai žavus kurortas, vertas to, o atrastos kai kurios kavinės - restoranai, verti palūkėjimo eilėje. 

Senasis Nemunas - vieta, apie kurią anksčiau nežinojau (mums šią vietą rekomendavo vietiniai pažįstami), tačiau labai džiaugiuosi atradusi ir rekomenduoju visiems, ieškantiems ne tik skanių lietuviškų patiekalų, bet ir bealergenių pasirinkimų. 

Meniu be alergenų

Meniu prie patiekalų aiškiai sužymėti alergenai. Pagyrimas su pliusu! Šiandien, nors ir alergija maistui gana dažnas terminas, visgi restoranuose dar gana retas meniu, kuris pavyzdingai pateiktų patiekalų sudedamąsias dalis ar informuotų apie alergenų sąrašą. Tai šis meniu ne tik buvo turtingas patiekalų pasirinkimu (lietuviški patiekalai), bet ir navigacija - be personalo pagalbos greitai galėjome išsirinkti tai, kas tinka būtent mums. Prie kiekvieno patiekalo buvo aiškiai surašyti alergenai.

Be šio privalumo, užsiliko atmintyje:

  • Greitas aptarnavimas, patiekalų laukėme labai trumpai, nors Druskininkuose lankėmės ilgąjį vasaros savaitgalį ir srautai buvo tikrai dideli.
  • Didelės porcijos!
  • Lyginant su kitais vietiniais restoranais - itin konkurencingos kainos, labai nebrangu.

Ką paragauti?

Ieškant patiekalų be visų didžiųjų alergenų - avienos troškinys - pasakiškai skanus! Valgė ir mūsų mažoji. Taip pat skaniai buvo paruoštas ir lašišos kepsnys. Labai įdomus sprendimas - daržovių kepsneliai garnyrui. Tiesa, šie buvo su alergenais: kiaušiniu sudėtyje. Tačiau mums mielai pasiūlė papildomai šviežių mėgstamų Tėjos daržovių. 

Ieškant kaltesnių pasirinkimų ir nevengiant alergenų - mėsainis - puikiai paruoštas, neperkrautas, klasikinis, viskas savo vietose ir be galo skanu. 

Ieškote meniu be didžiųjų ar savo mažųjų alergenų? Rekomenduoju šią vietą, kaip draugišką. Ir ne tik alergiškiems, bet visiems norintiems skaniai, sočiai ir, svarbiausiai, nebrangiai pasimėgauti lietuviškos virtuvės patiekalais.   

Mes sugrįšime!