Receptai

Skanūs patiekalai, kai svečiuose hipoalerginė dieta


Prisipažinsiu, tikrai mėgstu skaniai pavalgyti, o ir terminui "sveika mityba" visuomet buvau neabejinga, tik visada maniau, kad skanių šedevrų gamyba namų virtuvėje - ne man. Dabar, pažiūrėjus į sukauptų hipoalerginių receptų knygelę jau drįsčiau ir suabejoti, ar tikrai ne man? 

Hipoalerginė dieta manyje spustelėjo kažkokį tai kūrybiškumo mygtuką. Po pirmojo recepto sekė antras, o po jo ir trečias. Tada pradėjau kelti sau iššūkius: jeigu tokie skanūs blynai be pieno, kiaušinių ir kviečių miltų, o tai pica jau nesigaus? O kaip gi tortas be šių produktų - misija neįmanoma? O hipoalerginė lazanija? Pasirodo viskas įmanoma ir netgi visai nesudėtinga.

Nesvarbu koks jūsų alergenas ir kiek jų, garantuoju, valgyti galima lygiai taip pat skaniai kaip ir anksčiau, tereikia šiek tiek kūrybiškumo, vengiamus produktus pakeisti skaniomis ir panašiomis maistinėmis savybėmis pasižyminčiomis alternatyvomis. O tada šiek tiek įgūdžių ir fantazijos sulipdant naujuosius produktus į receptą ir, prašau, virtuvė bus turtinga kaip visada. Netgi ne taip, bus ir dar turtingesnė!

Nutiko hipoalerginė dieta? Kviečiu pasižvalgyti po "Viskas BE" virtuvėje gimusių receptų knygelę.

Šioje skiltyje ne tik pasidalinsiu mano virtuvėje gimusiais receptais, bet ir tinklaraščiais bei profiliais socialiniuose tinkluose žmonių, kurie mane įkvėpė saviems receptams ar praturtino mūsų kasdienę virtuvę greitai, skaniai, išradingai pagamintais patiekalais (žinoma, be alergenų)!

Sveika mityba. Receptai socialiniuose tinkluose, tinklaraščiai. Rekomenduoju!


Kūrybiškumas ne visada dienos palydovas? Sekite tinklaraščius socialiniuose tinkluose, kuriuose artimi jūsų mitybos įpročiams receptai ir virtuvėje visuomet kvepės gardžiais patiekalais, nes idėjos visuomet bus po ranka.

Standartiniai patiekalai kitaip

Nustebsite kiek įprastų patiekalų galima pagaminti neįprastai, t.y. be pieno produktų, kiaušinių ar kviečių.

Veganiška mityba labai artima  mitybai be alergenų, juk didžioji dauguma jų - būtent gyvulinės kilmės produktai. Veganiškas desertas - tobulas desertas be alergenų!

Instagram-> #veganiskasavaite

Šaldytuvas pilnas pasirinkimo - neskurdus ir įvairus meniu namuose. Misija įmanoma, kai svečiuose hipoalerginė dieta? 

TAIP, TU TIKRAI TURI KĄ VALGYTI!