Receptai

Sveika mityba. Skanūs patiekalai, kai svečiuose hipoalerginė dieta ar tiesiog gyvenimo būdas be alergenų


Prisipažinsiu, tikrai mėgstu skaniai pavalgyti, bet, skanių šedevrų gamyba namų virtuvėje - ne man. Bet juk negalime būti talentingi visose srityse, ar ne? Manau esu stipresnė "užuodžiant" tuos gardžius patiekalus mieste, atrandant puikius dėmesio vertus meniu be alergenų (susijusios apžvalgos, atradimai, patarimai ir rekomendacijos čia: Kavinės, restoranai), nei kuriant savuosius. 

Žinoma, malonu pabūti ir rūpestinga mama, žmona, tad dalį dienos skiriu ir namų virtuvei, mėgstu palepinti šeimą skaniais pietumis ar vakariene, o ir užklupusi hipoalerginė dieta pakurstė mano fantaziją bei kūrybiškumą nustebinti save ir namiškius vienu kitu gardžiu patiekalu be alergenų. 

Šioje skiltyje būtinai pasidalinsiu savo receptais, kurie gimė mūsų namuose.  Taip pat skirsiu dėmesio ir kitiems, maisto tinklaraščiams, kurių tikslas - sveika mityba. Pasidalinsiu tinklaraščiais bei profiliais socialiniuose tinkluose tų žmonių, kurie mane įkvėpė saviems receptams ar praturtino mūsų kasdienę virtuvę greitai, skaniai, išradingai pagamintais patiekalais (žinoma, be alergenų)!

Nepraleisk naujausių įrašų!

Sveika mityba. Receptai socialiniuose tinkluose, tinklaraščiai. Rekomenduoju!


Tinklaraščiai, asmeninės paskyros, kiti puslapiai socialiniuose tinkluose, verti dėmesio, propaguojant sveiką mitybą be alergenų. Šaltiniai, kuriuose radau ne tik puikių receptų gardiems patiekalams, bet ir įkvėpimą sukurti savuosius. 

Rekomenduoju

Kūrybiškumas ne visada dienos palydovas? Manoji receptų knygelė dar plona,  bet mielai rekomenduosiu savo įkvėpimo šaltinius!

Avižos ir receptai iš jų

Visai neseniai dalyvavau akcijoje instagra, pavadinimu "Veganiška savaitė". Jos metu, su kitomis tinklaraštininkėmis, ruošėme patiekalus, kurių pagrindinis ingredientas  - avižos

Gimė nuostabių patiekalų: ir avižų pienas, ir grietinėlė, ir saldėsiai, ir rimti patiekalai.

Visi receptai: 

instagram -> #veganiskasavaite


Sekate vertą dėmesio ir Viskas BE apžvalgos tinklaraštį receptų tema? Pasidalinkite!

Gardūs patiekalai ir sveikų patiekalų receptų kūryba jūsų aistra? Susisiekime, mielai pristatysiu tinklaraštyje Viskas BE!